Eventy

Urządzasz przyjęcie w plenerze, urodziny, rocznicę, spotkanie integracyjne dla pracowników a może planujesz słodki bufet z deserami? Pomyśl jaki efekt przeniesie serwowanie pysznych, naturalnych lodów Bueno.

Małe przyjęcie

Nasz termos to wygodna opcja utrzymująca lody w odpowiedniej temperaturze przez kilka godzin. Każdy termos mieści 4kg lodów (dwie porcje dla ok. 30 osób).

Odbierz termos osobiście lub zamów go z dowozem we Wrocławiu i okolicach!Oferujemy również łyżeczki i kubki Bueno, aby podawane lody miały odpowiednią oprawę.

Możesz zamówić nasze lody na określony termin. Zapakujemy je do specjalnych pojemników. Wyciągniesz je z zamrażalnika, kiedy będzie na to pora. Oferujemy pojemniki 0,5 litra i 1 litr lub 4 listry - sprzedajemy lody na kilogramy.

Większa impreza

„Gałkoteka” to riksza lodowa, która sprawdza się na wydarzeniach plenerowych oraz pod dachem. Lody podawane są na gałki, jest mobilna i skrętna – gotowa do zmiany położenia w każdej chwili!
Pięć smaków do wyboru!

Zamów od 20 do 40 kg (250 do 500 pojedynczych porcji).

Impreza masowa

IceQube o wymiarach 2,5 na 2,5 m.

Nasz IceQube dojedzie niemal w każde miejsce. Używamy go na festiwalach, koncertach, ale również na plaży i wyścigach konnych. Nigdy nas nie zawiódł!

Nasz pawilon wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia umożliwiające bezpośrednią sprzedaż lodów. Dzięki temu jesteśmy gotowi dostarczyć Wasze ulubione lody, wszędzie tam gdzie tylko chcecie.

16 smaków lodów do wyboru.

Wypróbuj już teraz smak naszych lodów

Gdzie jesteśmy?