Sweeth Tooth

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui bibendum auctor, nisi elit consequat gravi.
1-677-124-44227 info@your business.com 184 Main Collins Street West V. 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui
Title Image

O nas

Tworzymy lody dla tych, którzy poszukują prawdziwego smaku rzemieślniczych lodów.

Dlaczego my?

Nasze lody powstają̨ według tradycyjnej receptury włoskich mistrzów. Robimy je wyłącznie z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Dzięki temu zachowujemy prawdziwy smak lodów i dzielimy się nim z innymi. Nieustannie poszukujemy doskonałości w smaku. Szukamy jej w naturze – nie w eksperymentach laboratoryjnych i chemii. Wracamy do korzeni i tego, jak powinno robić się lody. Nie idziemy na kompromisy – zawsze stawiamy na jakość. U nas lody są Bueno. Robimy je po prostu dobrze.

Dlaczego lody Bueno są takie dobre?

Powstają według tradycyjnej receptury włoskich mistrzów.

Stosujemy wyłącznie naturalne składniki.

Nie używamy sztucznych półproduktów, mleka w proszku, mleka UHT.

Używamy tylko świeżego mleka i śmietanki od lokalnych producentów, a owoce kupujemy od certyfikowanych dostawców.

Nasze lody są bez sztucznych aromatów, sztucznych barwników i konserwantów.

Są zawsze świeże - robimy je we Wrocławiu.

Nasze lody są Bueno. Robimy je po prostu dobrze.

Jak tworzymy lody?

Bueno to świeże, rzemieślnicze lody z naturalnych składników. Powstają według oryginalnej włoskiej receptury. Dbamy o jak najlepszy smak naszych lodów, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości naturalne składniki.

Starannie dobieramy surowce. Używamy tylko świeżego mleka i śmietanki od lokalnych producentów, a owoce kupujemy od certyfikowanych dostawców.

Nie używamy sztucznych półproduktów, mleka w proszku, mleka UHT. Wiele lodziarni tak robi, jednak my stawiamy na pewny i prawdziwy smak, a taki możemy zagwarantować tylko wtedy, gdy czuwamy nad powstawaniem lodów na każdym kroku. Poddajemy nasze lody powolnej pasteryzacji, dzięki czemu zachowują̨ swój prawdziwy smak.

Wzorujemy się na naszych włoskich mistrzach, posługując się ich tradycyjnymi recepturami. Nieustannie poszukujemy doskonałości w smaku. Szukamy jej w naturze – nie w eksperymentach laboratoryjnych.

Jedząc nasze lody masz pewność́, że są bez sztucznych aromatów, sztucznych barwników i konserwantów. Zawsze serwujemy świeże, prawdziwe, włoskie lody, które zachwycają swoim smakiem.

Nasze lody są Bueno. Robimy je po prostu dobrze.